Na de expositie van de AKKA (Alumni Kunstenaars Klassieke Academie) is het tijd om het nieuwe talent aan je voor te stellen. Je ziet op de tentoonstelling eindexamenwerken van 2024 (masteropleiding). De vernissage is op 17 aug. 13-17 uur. Vanaf 14 uur zijn er kunstenaars aanwezig voor een leuk gesprek. We ontvangen je graag met een hapje en drankje.
Klassieke Academie Groningen – werk van eindexamenkandidaten van 2024
Galerie Autrevue, Woudsterweg 4, Heerenveen – 17 aug. t/m 15 sept. 2024
Open op vrijdag, zaterdag en zondag (13-17 uur)
N.B. gewijzigde openingstijden!
Het betreft dit keer een korte expositie. Check altijd even de actuele tijden op www.autrevue.nl
De Klassieke Academie Groningen levert al jaren klassiek geschoolde kunstenaars van hoog niveau af. Regelmatig doen ze succesvol mee aan Project Rembrandt, Sterren op het Doek en de Nederlandse Portret Prijs.
Op de groepsfoto : v.l.n.r. achter: Olga Brink, Ekaterina Yakovleva, midden: Carola Breukelman, Gabi Vos, Welmoed Westerdijk Gerlinde Visscher, Janny Stoker, Jessica de Rover, onder: Sabina Broekema, Pauline Jonker, Marietje Stiekema en Tally van Oosterum.
Boven een opname van de 12 geslaagden van 2024 Master2 opleiding. Proficiat! (bron: Klassieke Academie Groningen) en een impressie van de gezellige opening op 17 aug. jl. (fotobron: Jan Pieter Wind)
Verder zie je in de galerie schilderijen van Jan van Loon, Douwe Elias, Simon Pasini, Rein Pol, Erik van de Beek, Marein Konijn, Randolph Algera, Gabriëlle Westra en beelden van Heleen Kater en Cindy Sprokel.